Du er her:

  • Forside
  • Ansatte
  • Lærere, assistenter, fagarbeidere, lærlinger og miljøterapeuter

Lærere, assistenter, fagarbeidere, lærlinger og miljøterapeuter

Lærere, assistenter, fagarbeidere, lærlinger og  miljøterapeuter

1. trinn:

Sølvi Sivertsen

Kine Moen

Tanja Nilsen

 

Line V. Hansen

Julie Nymo

 

solvi.sivertsen@bodo.kommune.no

kine.elisabeth.moen@bodo.kommune.no

tanja.nilsen@bodo.kommune.no

 

line.vik.hansen@bodo.kommune.no

julie.nymo@bodo.kommune.no

 

2. trinn:

Anette Figenschou

Arild Åsbakk

Silje Hansen

Marcus H. Hanssen

 

Gunn-Signe Steinvik

Sander Sundklakk

 

anette.figenschou@bodo.kommune.no

arild.asbakk@bodo.kommune.no

silje.kristine.hansen2@bodo.kommune.no

marcus.holte.hanssen@bodo.kommune.no

 

gunn.signe.steinvik@bodo.kommune.no

sander.sundklakk@bodo.kommune.no

 

3. trinn:

Karianne F. Aalstad

Catherine Ersvik

Evy Eriksen

Kirsti Steinmo

May Krey

 

Tor-Anders Sannes

Trine Pedersen

 

karianne.aalstad@bodo.kommune.no

catherine.ersvik@bodo.kommune.no

evy.eriksen@bodo.kommune.no

kirsti.steinmo@bodo.kommune.no

may.krey@bodo.kommune.no

 

tor.anders.sannes@bodo.kommune.no

trine.pedersen.knutsson@bodo.kommune.no

 

4. trinn:

Nora Johnsen

Eline Austbø

Marit Dahl Andersen

Gerd Aalstad

Ingvild Muland

Marcus Holte Hansen

 

Tove Kikvik

Astrid F. Misund

Karoline Ekren Sund

 

nora.helen.opdal.johnsen@bodo.kommune.no

eline.austbo@bodo.kommune.no

marit.dahl.andersen@bodo.kommune.no

gerd.aalstad@bodo.kommune.no

ingvild.josefine.muland@bodo.kommune.no

marcus.holte.hanssen@bodo.kommune.no

 

tove.pedersen.kikvik@bodo.kommune.no

astrid.falkflaug.misund@bodo.kommune.no

karoline.ekren.sund@bodo.kommune.no

 

5. trinn:

Roy Reitan

Jarl-Arne Lyngmo

Marianne J. Vaag

Kari Anita Halse Brekke

 

Harpa Sigurdardottir

Isak W. Olsen

 

roy.reitan@bodo.kommune.no

jarl-arne.lyngmo@bodo.kommune.no

marianne.jorgensen.vaag@bodo.kommune.no

kari.anita.halse.brekke@bodo.kommune.no

 

valborg.harpa.sigurdardottir@bodo.kommune.no

 

 

6. trinn:

Harald Kolberg

Grete Knutsen

Lisbeth Helland

Hege Fjærvoll

Ola Gryteselv

 

Christopher Knebel

Lars Elsbak

 

harald.kolberg@bodo.kommune.no

grete.knutsen@bodo.kommune.no

lisbeth.helland@bodo.kommune.no

hege.fjaervoll@bodo.kommune.no

ola.gryteselv@bodo.kommune.no

 

christopher.knebel@bodo.kommune.no

lars.elsbak@bodo.kommune.no

 

7. trinn

Ann Kristin S. Nybø

Bente N. Falch

Anne Andersen

Morten Ovesen

 

Rune Nielsen

ann.kristin.stustad.nybo@bodo.kommune.no

bente.nygaard@bodo.kommune.no

anne.andersen@bodo.kommune.no

morten.ovesen@bodo.kommune.no

 

rune.nielsen@bodo.kommune.no

 

 

Andre ansatte som jobber på flere trinn:

 Merethe Kalvå  merethe.kalva@bodo.kommune.no

 Christel Meyer  christel.meyer@bodo.kommune.no